قسمت اول : Chapter 1

-تا مدتها بعد از اون ماجرا، نگاهمو به زمین میدوختمو راه میرفتم. همه فکر میکردن که از ناراحتی رتبه کنکورمه اما من همش به یه چیز دیگه فکر میکردم.

همش میگن یه تستو تو 45 ثانیه بزنی رتبت خوب میشه، اون وقت یارو وسط کنکور اومده جعبه آبمیوه و بیسکوییت گرفته جلو من یک دقیقه و نیم وقت منو گرفت. خب شاید فکر کنین بخاطر اون دوتا تستی که میتونستم تو اون زمان بزنم و نزدم ناراحت بودم، اما همش داشتم به این موضوع فکر میکردم:

چرا تا نفر قبلی منو کیک شکلاتی دادن ، به من که رسید کیکشون تموم شد بیسکوییت خشک و مونده دادن؟big grin

تا مدتها درگیر این قضیه بودم تا اینکه یک روز همینجور که نگامو به زمین دوخته بودم یه آگهی انتخاب رشته کنکور رو زمین دیدم.

با هر رتبه ای 50 هزارتومن بدید براتون انتخاب رشته میکنیم big grinمتاسفانه خیلی سریع بهشون اعتماد کردمbig grin

من کلا یه هدف داشتم اون موقع و قصد داشتم هرجور شده برم دانشگاه و رشته عمران بخونمbig grin

وقتی رفتم پیششونو صحبتهامونو کردیم ،انتخاب رشته رو انجام دادن برام و به امید اینکه الان دیگه من آکسفورد قبول میشم اتاقشونو ترک کردمbig grin

سرتونو درد نیارم، شهر نور عمران قبول شدم ولی چون راه دور بود برام منتظر نتایج آزاد موندم و این شد شروع یک ماجرای عجیبbig grin

از اونجایی که بهمون گفته بودن خنگ ترین آدم روی زمین توی انتخاب اولشم برای دانشگاه آزاد قبول میشه ، من منتظر بودم تا عمران تهران شمال قبول شم و برم big grin که زرشک big grin

ساعت ها به صفحه مانیتور زل زده بودم و از چیزی که میدیدم حیرت زده و پشیمون بودم big grin

اصن مگه میشد همچین چیزی ؟ cryingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorcrying

موقع وارد کردن کدهای رشته، انتخاب اول و دومو جابجا زده بودم  cryingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorcrying

قشنگ یادمه از ساعت 9 صبح تا 2 ظهر خیره شده بودم به مانیتور big grin

و این شد مقدمه حضور یک عدد معمار سرسخت و با انگیزه در دانشگاه آزاد یونیورسیتی آف شهر قدسrolling on the floor

فکرشو بکن؟ با اون رتبه تو دانشگاه آزاد رفتم همچین دانشگاهی بخاطر اینکه سربازی نرمbig grin

بعد از این ماجراها، وقتی خطر سربازی از سرم عبور کرد و هنوز معافیت تحصیلی داشتم احساس کردم که وقتشه یه گواهینامه داشته باشم  devil

ادامه در قسمت سوم . devil

فیلم پیشنهادی جوان پسندو ترسناک : Sca.ry.Sto.ries.To.Te.ll.In.Th.e.Da.rk.2019

Running Over animated emoticon

دانشگاه ,رشته ,زمین ,داشتم ,آزاد ,قبول ,دانشگاه آزاد ,انتخاب رشته منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مارال صنعت تریلر هر چی بخوای هست اجرای پروژه های پسیو شبکه نهالستان تخصصی تور آلانیا ترکیه ashlynvclyyi45 casa