خب سلام همگی، خوبین؟ خوشین؟ چه میکنین ؟ زندگیا چطوره؟ باباها مامانا شادن ؟ happy

اصن نمیدونم چی بنویسم براتون ، قوه تخیلم خشکیده و کار نمیکنه big grin

الان دارم چندتا فیلم ایرانی قاچاق دانلود میکنم تا با خانواده ببینیم امیدوارم همه سلبریتی ها به خاک سیاه بشینن big grin

کاری ، حرفی ، سخنی هرچی دارید بزنید دلمان خشکید big grin

- هنوز که هنوزه فیلم جوکرو ندیدم ، چون هاردساب داره منتظرم چند وقت دیگه بدون زیرنویسش بیاد ببینم بشدت منتظرم big grin

- عرض کنم که کتاب " نبردمن " نوشته " هیتلر " رو بخونین یکم سواد ی میاره ، کتاب خوبی بود. ببینید چجور یه جمعیت 6 یا 7 نفره میلیون ها نفرو به کام مرگ برد.

- الان دارم یه کتاب جدید میخونم ، خیلی کتاب خوبیه .

- دیگه بگم که کلی کار داریم، کبدم بهتر شده اما موهام خیلی داره میریزه ، یحتمل چالش خواستگاری پیش رو داریم تو این اوضاع

- برناممون اینه : نظام مهندسی شرکت میکنیم بعد میریم ارشد میخونیم و یا اینکه شرایط جور شد میریم خارج ارشد میخونیم برمیگردیم نظام مهندسی امتحان میدیم.

- در هر صورت اولویت اول و آخرمون اینه که سعی کنیم یه روزی از این کشور بریم چه الان چه 40 سال دیگه، بچه هامون راحت زندگی کنن 

فیلم های پیشنهادی برای آخر هفته :

1- Inception.2010

2- این خیلی فیلم فوق العاده ایه فکر نمیکردم اینقدر خوشم بیاد ازش، آلبوم موسیقیشم خیلی خوبه

The.Intouchables.2011

آخر هفته خوبی داشته باشید ، منکه شدم مدیر پروژه جمعه هام باید برم سر ساختمونbig grinworried

خیلی ,کتاب ,ارشد میخونیم ,نظام مهندسی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گیم کستل-هاستینگ حرفه ای *پژوهشکده دانشجو بازار* موبو پست | MoboPost محمد رضا رحیمی پور دانلود انواع سورس رباتهای تلگرام بلوتیوب | مرجع دانلود فیلم سریال کلیپ و آهنگ ملودی چت ، ملودی چت پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان