خب سلام همگی، خوبین؟ خوشین؟ چه میکنین ؟ زندگیا چطوره؟ باباها مامانا شادن ؟ happy

اصن نمیدونم چی بنویسم براتون ، قوه تخیلم خشکیده و کار نمیکنه big grin

الان دارم چندتا فیلم ایرانی قاچاق دانلود میکنم تا با خانواده ببینیم امیدوارم همه سلبریتی ها به خاک سیاه بشینن big grin

کاری ، حرفی ، سخنی هرچی دارید بزنید دلمان خشکید big grin

- هنوز که هنوزه فیلم جوکرو ندیدم ، چون هاردساب داره منتظرم چند وقت دیگه بدون زیرنویسش بیاد ببینم بشدت منتظرم big grin

- عرض کنم که کتاب " نبردمن " نوشته " هیتلر " رو بخونین یکم سواد ی میاره ، کتاب خوبی بود. ببینید چجور یه جمعیت 6 یا 7 نفره میلیون ها نفرو به کام مرگ برد.

- الان دارم یه کتاب جدید میخونم ، خیلی کتاب خوبیه .

- دیگه بگم که کلی کار داریم، کبدم بهتر شده اما موهام خیلی داره میریزه ، یحتمل چالش خواستگاری پیش رو داریم تو این اوضاع

- برناممون اینه : نظام مهندسی شرکت میکنیم بعد میریم ارشد میخونیم و یا اینکه شرایط جور شد میریم خارج ارشد میخونیم برمیگردیم نظام مهندسی امتحان میدیم.

- در هر صورت اولویت اول و آخرمون اینه که سعی کنیم یه روزی از این کشور بریم چه الان چه 40 سال دیگه، بچه هامون راحت زندگی کنن 

فیلم های پیشنهادی برای آخر هفته :

1- Inception.2010

2- این خیلی فیلم فوق العاده ایه فکر نمیکردم اینقدر خوشم بیاد ازش، آلبوم موسیقیشم خیلی خوبه

The.Intouchables.2011

آخر هفته خوبی داشته باشید ، منکه شدم مدیر پروژه جمعه هام باید برم سر ساختمونbig grinworried

خیلی ,کتاب ,ارشد میخونیم ,نظام مهندسی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وب عاشقانه موزیک سرای mp3one پاوربانک شیائومی 20000 موزیک بازان شعر عاشقانه امور جوانان و نوجوانان مسجد جامع امام علی(ع) هر چی کی بخوای